Sold out!
, ,

Set Çarçafësh Baby/Toddler – Lemon

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Butësi luksoze për gjumin më të ëmbël, me setin e mrekullueshëm të çarçafit nga Konges Sløjd!

Seti i çarçafit përmban zarfin e jorganit & këllëfin e jastëkut.

  • Përmasa e zarfit Junior: 100cm x 140cm – për krevat standard 60×120 ose 70x140cm
  • Përmasa e zarfit Baby: 100cm x 70cm – për djep, next to me apo portbeben e karrocave
  • Përmasa e këllëfit: 40x45cm
  • Seti është i paketuar në një çantë pëlhure me të njejtin design, i cili mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera
  • Prodhuar me 100% pambuk organik
  • Ruan butësinë pas çdo larjeje, cilësi e pambukut organik.

9,000L

Prioriteti:

Compare
Përmasa 100 × 140 cm
Marka

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Çarçafësh Baby/Toddler – Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…