, ,

Pipëza silikoni, Dragon Blush

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Një set me 4 pipëza shumë-përdorimëshe prej silikoni, me nuanca të ndryshme të ngjyrës së kuqe dhe me krahë si dragua.

  • Ideale për vaktet e përditshme, festa dhe piknik jashtë shtëpisë.
  • 22.5 cm të gjata
  • Pastrimi: Lahen me ujë të ngrohtë dhe pastrohen me furçen e tyre të gjatë – të përfshirë në set.
  • 100% silikon dhe pa asnjë kimikat.

2,100L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 22.5 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pipëza silikoni, Dragon Blush”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…