,

Set Muzike – Dino

Availability:

6 stok


100% dru ahu, ngjyra të buta dhe detaje minimaliste, enkas për një gjeneratë të re lojrash paqësore, zhvilluese dhe stimuluese.

Seti i muzikës vjen i plotë me: valixhen dhe 4 vegla, ku dajrja kthehet në daulle të vogël.

Vjen paketuar në një valixhe të bukur kartoni dhuratë, shumë përdorimëshe.

6,500L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Muzike – Dino”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…