, , ,

Set ngrënie, Terracotta – Silikon

Availability:

3 stok


Seti me 2 pjesë prej silikoni e bën kohën e ngrënies shumë më të lehtë!

Pjata ka një hapësirë poshtë, për të krijuar vakuum dhe kështu që qëndron në tryezë pa u përmbysur!

Pjata: 15cm ø

Luga: 14 cm e gjatë

  • 100% silikoni i cilësisë I
  • Lahet në lavastovilje

 

 

2,770L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set ngrënie, Terracotta – Silikon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…