-30%
, , ,

Set Tutash, Dansosaurus

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Set përmban: Bluzën dhe Tutat

Dansosaurus është dino kërcimtar, nga koleksioni i Konges Sløjd.

Është 100% pambuk organik, veshja e jashtme nga një ndjesi të lehtë si peshqir.

Janë të rehatshme dhe ultra të buta.

Qëndrojnë të tilla, në ngjyrën e tyre dhe njësoj të bukura pas shumë larjesh në lavatriçe.

8,610L 12,300L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

100% pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Tutash, Dansosaurus”

There are no reviews yet.