-30%
, ,

Set Tutash, Sleet

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Set përmban: Bluzën dhe Tutat

Është 100% pambuk organik, veshja e jashtme nga një ndjesi të lehtë si peshqir.

Janë të rehatshme dhe ultra të buta.

Qëndrojnë të tilla, në ngjyrën e tyre dhe njësoj të bukura pas shumë larjesh në lavatriçe.

6,720L 9,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

100% pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Tutash, Sleet”

There are no reviews yet.