,

Set Veshje Shiu – Turbulence

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Komplet shiu PU i papërshkueshëm nga era dhe nga ujë. Një set i domosdoshëm për fëmijët që luajnë jashtë në kohë të ftohtë apo me shi. 

Sipërfaqja e jashtme është me shtresë BIONIC FINISH ECO, që e lë veshjen të ajrosur dhe të papërshkueshme nga uji në nivelin 10.000mm. 

Pjesa e brendshme vjen mbuluar me push të butë e të ngrohtë.

Masat deri në 4 vjeç vijnë me paliçeta, ndërsa masat 5-6 vjec e sipër me pantallona.

  • Të gjitha qepjet janë ngjitur me shirit, që shiu mos të hyjë
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka rripa elastikë në duar dhe në këmbë, të cilat sigurojnë që veshja të qëndrojë fort në vend
  • Xhaketa mbyllet si me zinxhir dhe me kopsa.
  • Cilësi e qëndrueshme e materialit të qëndrueshme
  • Të gjitha qepjet janë ngjitur me shirit, që shiu mos të hyjë
  • E lehtë për t’u pastruar. Mund të lahet në lavatrice me 30 gradë.

9,800L

Prioriteti:

Compare
13,100L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

100% POLYESTER (PU)/100% FLEECE LINING/POLYESTER PADDING

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Veshje Shiu – Turbulence”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…