Sold out!
, ,

Seti i Doktorit – Plan Toys

Plan Toys
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 vjeç

Seti përmban: 5 pajisje mjekësore dhe një valixhe

***

Nga viti 1981, Plan Toys ka krijuar një univers lojrash të qëndrueshme, me fokus: materialet e ripërdorshme të drurit & përcjellja e mesazheve mbi mbrojtjen e natyrës, paqen dhe qëndrueshmërinë e burimeve tek të gjithë lojrat e tyre. Sot, Plan Toys ka mbi 350 tituj dhe çmime ndërkombëtare dhe është kthyer në një markë ikonë dhe shembull për mëndësinë që përcjell që nga fëmijëria e hershme. 

5,600L

Sold out!

Compare
Mosha

Marka

Materiali

Dru, Gomë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti i Doktorit – Plan Toys”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…