, , ,

Valixhja e Doktorit

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Mosha: 2 vjeç

Seti i doktorit nga Konges Sløjd është konceptuar me design minimalist, për të lënë të lirë dhe nxitur më tej lojën me role dhe fantazinë e fëmijëve.

Vjen i plotë me valixhen e doktorit dhe mjetet për të shëruar kukullat e sëmura!

Përmasat e valixhes: 22cm x 16.5cm x 8cm

Materiali: Karton, dru, mix

 

5,800L

1 stok

Loading...
Compare
Përmasa 22 × 17 × 8 cm
Mosha

Marka

Materiali

Karton, dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Valixhja e Doktorit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…