, , , ,

Seti i përgatitjes së ëmbëlsirave

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Frymëzohuni dhe krijoni ëmbëlsirat tuaja në kuzhinë me setin e bukur përshtatur për të vegjëlit!

Brenda në valixhen e bukur prej kartoni do të gjeni:

  • Okalli/Petës me dy doreza
  • Libër me receta dhe shënime
  • Katër forma torte
  • Lugë druri me fund silikoni
  • Lugë druri përzierje

5,800L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 22 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti i përgatitjes së ëmbëlsirave”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…