, ,

Seti i piknikut

Djeco

Mosha: 4 vjeç

Seti i piknikut simpatik nga Djeco përfshinë çantën e piknikut dhe setet e ngrënies, gjithçka ju duhet për t’u nisur për lojën tuaj!

Lojrat me role nxisin imagjinatën dhe është provuar të jenë një aktivitet i shkëlqyer social, përveçse argëtues. Një dhuratë ideale për kuzhinierët e vegjël!

6,200L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti i piknikut”

There are no reviews yet.