Shalqiu Wally

Oli & Carol
Availability:

6 stok


Mosha: 0muaj – 8 vjeç!

Materiali: Gomë natyrale hevea

Modeli: Shalqiu Wally

Plot detaje dhe ngjyrat e ndezura, e bën çdo model Oli & Carol të shkëlqyer:

  1. Për të qetësuar dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve: tekstura dhe dhe materiali i gomës natyrale është perfekte për periudhën e daljes së dhëmbëve. Bebet do të ndjehen të lehtësuar me butësinë e gomës dhe prekjen e këndshme.
  2. Për në vaskë, pishinë, plazh: qëndron mbi ujë dhe nuk ka të çara në asnjë prej modeleve, gjë që parandalon praninë dhe rritjen e baktereve dhe mykut.
  3. Për të zhvilluar ndjeshmërinë dhe prekjen: fëmijët do të zbulojnë ngjyrat bazë, teksturat e detajuara dhe format krysore. Çdo lodër ka vëllim, strukturë dhe ngjyra që fëmijët të ndjejnë dhe të mësojnë. Koleksioni Oli & Carol është ideal për të miqësuar fëmijët herët me frutat, perimet, natyrën!
  • Materiali: 100% gome natyrale hevea
  • Shumë higjenike, pa asnjë rrezik grumbullimi myku.
  • Pastrimi bëhet vetëm në sipërfaqe! Thjesht përdorni ujë dhe sapun dhe jeni gati për të rifilluar lojën!

Lojra ekologjike, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin. Punuar me dorë, pikturuar me dorë me pigmente natyrale. Mund të ketë ndryshime të vogla në ngjyrë dhe formë nga njëri produkt tek tjetri. 

2,200L

6 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

100% gomë natyrale

Mirmbajtja

Ujë, sapun dhe gati për të rinisur lojën!

Siguria

Pa BPA •Handpainted with food grade paint •BPA and phtahalate free •EN-71-3:2013: Migration of certain elements •EN-71-1:2014: Mechanical and physical properties •EN-71-2:2011: Flammability •Non-toxic •EN 71-9: Migration of heavy metal •EN 71-12:2013: N-nitrosamines and N-nitrosatable substances •ASTM F963-11 Clean the toys with a damp cloth or with soapy water (max. 30 degrees). Do not use any chemicals on the rubber toy.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shalqiu Wally”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…