,

Shënues faqesh – Unicorns

Availability:

6 stok


Vendosni nga një shenjë mbi faqe fletoresh apo librash dhe mbajini shënimet tuaja të organizuara në mënyrën më gazmore dhe krijuese!

Unicorns & ylberë do t’ju shoqërojnë në mësimet e ditarët tuaj!

  • Seti përmban: 120 shënues me ngjitës në njërën anë

 

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

360L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shënues faqesh – Unicorns”

There are no reviews yet.