Shënues fletësh – Manga

Availability:

6 stok


Set me shënues me adezivë mbi fletët e librave e ditareve. Mund të shkruani mbi to në hapësirën e bardhe e ta spostoni kudo.

Dizajni i gëzuar me 3 ilustrime të ndryshme: akullore, unicorn dhe re.

  • Seti përmban 3 x 30 copë

280L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shënues fletësh – Manga”

There are no reviews yet.