,

Soba e vogël – Kitchenette

Tender Leaf

Soba e vogël prej druri është një ndër argëtimet më të dashura të të gjithë fëmijëve. Kitchenette përmban detajet e bukura e të punuara me imtësi, si dhe ngjyrat e ëmbla, që gjenden tek të gjithë setet e lojrave të Tender Leaf. Një tërheqje e natyrshme për orë të tëra loje!

Aksesorët e përfshirë! Ideale për përdorim edhe nga fëmijët shumë të vegjël.

E veçanta: Paloseni dhe merreni me vete! Vendosini aksesorët në dollapin e vogël dhe paloseni në një kuti të transportueshme kudo ku udhëtoni me fëmijët!

Përmasat: 29 x 25 x 25 cm

 

11,500L

Loading...
Compare
Përmasa 29 × 25 × 25 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Soba e vogël – Kitchenette”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…