,

Stilolapsa Xhel – 3D PUFFY!

OOLY
Availability:

3 stok


  • Teknika: Stilolapsa Xhel (magjik)
  • E veçanta: Magjia është tek boja! Shkruani si normalisht me stilolaps, lëreni të thahet dhe me pas, drejtojini një burim nxehtësie (p.sh tharëse flokësh). Puf! boja në fletë do të fryhet si shkumë për një efekt 3D! Një eksperiencë unike! Projektet artistike do të duken mahnitëse dhe do të tërheqin kuriozitetin e të gjithëve! Ngjyrat janë të shndritshme, neon.
  • Seti përmban: 6 copë

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

2,200L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stilolapsa Xhel – 3D PUFFY!”

There are no reviews yet.