, , ,

Telefoni im i parë

Plan Toys
Availability:

1 stok


Mosha: 12 muaj

Telefoni i vogël lodër ka një xham zmadhues dhe një tabelë me butona shumëngjyrësh! Është një lojë e mrekullueshme për që ndihmon në zhvillimin e shkathtësisë dhe aftësive njohëse të fëmijëve nga 12 muaj!

***

Nga viti 1981, Plan Toys ka krijuar një univers lojrash të qëndrueshme, me fokus: materialet e ripërdorshme të drurit & përcjellja e mesazheve mbi mbrojtjen e natyrës, paqen dhe qëndrueshmërinë e burimeve tek të gjithë lojrat e tyre. Sot, Plan Toys ka mbi 350 tituj dhe çmime ndërkombëtare dhe është kthyer në një markë ikonë dhe shembull për mëndësinë që përcjell që nga fëmijëria e hershme. 

2,200L

1 stok

Loading...
Compare
Përmasa 10.5 × 3 × 8 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Telefoni im i parë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…