, , ,

Termus Ujë me tapë – Rose

Liewood
Availability:

4 stok


500ml

Shishe e madhe termike për: nxënësit e shkollave apo të rriturit në punë e përditshmëri.

  • Nuk ka pipëz, por ka një tapë izoluese dhe një tapë të dytë, e cila përdoret si gotë e vogël.
  • 26cm
  • Veshja e jashtme silikoni

Mban pijet e ngrohta të ngrohta 6h, të ftohtat të freskëta për 7h!

  • Inoks 100% për ushqime
  • Lahet me dorë;
  • Mos e përdorni në lavastovilje;
  • Mos e përdorni në mikrovalë;
  • Mos e përdorni për pije me gaz;
  • Mos e tejmbushni me pije të nxehta.

4,600L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 26 cm
Mosha

Marka

Materiali

Inoks

Mirëmbajtja

Mos e përdorni në lavastovilje;
Mos e përdorni në mikrovalë;
Mos e përdorni për pije me gaz;
Mos e tejmbushni me pije të nxehta.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Termus Ujë me tapë – Rose”

There are no reviews yet.