,

Tinyly Figurinë – Lily & Sylvestre

Djeco
Availability:

3 stok


Kukullat e vogël Marguerite dhe Leopold janë të sapo martuar dhe shoqërohet nga maskotët e tyre, Margo dhe Leo. 

Marguerite & Leopold nga koleksioni poetik dhe origjinal i figurinave Tinyly, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat 8 cm 

Mosha: 4vjeç

2,600L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 8 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tinyly Figurinë – Lily & Sylvestre”

There are no reviews yet.