-20%
, , , ,

Tuta – Desert Taupe

Konges Slojd
Availability:

8 stok


Tuta ultra të buta, të ngrohta e komode për çdo ditë në kopsht apo shkollë.

Qëndrojnë të buta, në ngjyrën e tyre dhe njësoj të bukura pas shumë larjesh në lavatriçe.

4,640L 5,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

100% pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tuta – Desert Taupe”

There are no reviews yet.