, , ,

Tuta të ngrohta – Heart Stripes

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Tuta të trikotuar me zemra dhe vija poshtë, për të qenë plot stil dhe hijeshi edhe në ditë të ftohta, sipas stilit të Konges Sløjd.

  • 65% lesh 35% naylon

*Kujdes në larje: me dorë dhe ujë të vakët, mos e lini gjatë në ujë.

**Rekomandim për masat: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

0L6,400L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

65% lesh 35% naylon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tuta të ngrohta – Heart Stripes”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…