,

Tutinë – Minnie Du Coeur Sparrow

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Tutinë e veçantë i koleksionit të zemrave të Konges Sløjd, ku pambuku vjen lehtësisht i thurur.

  • Tutina është e gjatë me kembët e mbuluara
  • 100% Gots ORGANIC COTTON
  • Ultra e butë, miqësore me lëkuren e të porsalindurëve
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

5,600L

4 stok

Loading...
Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…