,

Fund Tutu Total Eclipse – Kitty Bow

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Fundi tutu me tylin ultra të butë, blu e errët, zbukuruar me kotelen me fjongo të kuqe.

Mund ta kombinoni me getat Kitty Bow.

 

Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

8,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

100% recycled polyester tyli dhe brenda e veshur 100% pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fund Tutu Total Eclipse – Kitty Bow”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…