, , ,

Vizatoni hap pas hapi, Arthur

Djeco

Mosha: 3-6 vjeç

Mësoni të vizatoni makina, portrete, robotë e mjete të tjera transporti, hap pas hapi duke ndjekur modelin e figurave.

Kutia përmban: 12 karta me ilustrime nga dy anët për të vizatuar, një tabelë vizatimi, një fshirëse dhe një marker

Design-i nga Olivier Latyk

2,300L

Loading...
Compare
Mosha

,

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vizatoni hap pas hapi, Arthur”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…