, , , ,

Harta e Madhe Magnetike e Botës

Janod
Availability:

3 stok


  • Mosha: 7 vjeç

Rreth botës me 92 magnete! Një mënyrë argëtuese dhe edukative për të zbuluar planetin. Çdo magnet përfaqëson një vend ose rajon të botës, me emrin, kryeqytetin dhe një ilustrim karakteristik të asaj pjese të botës.

Tabela e madhe tregon botën me kontinentet dhe oqeanet e saj: ngjyra e përdorur për çdo rajon ju ndihmon të gjeni vendin e duhur të magnetit.

Argëtohuni dhe mësoni, duke vendosur çdo magnet në vendin e vet dhe do të keni një hartë të mrekullueshme të botës të cilën mund ta varni në mur.

6,880L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 70 × 43 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Harta e Madhe Magnetike e Botës”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…