,

Xhaketë Multihearts Blush

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Xhaketë xhins mbushur me zemra të vogla shumëngjyrëshe dhe me kopsa po me zemra të kuqe, e gjitha prej pambuku organik.

E freskët dhe qëndron e bukur dhe në ngjyrat e saj pas çdo larje.

Ideale për mes-sezoneve, gjatë ndërrimit të stinëve.

8,600L

Prioriteti:

Compare
17,400L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhaketë Multihearts Blush”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…