-33%
, , ,

Xhup i gjatë – Leather Brown

Konges Slojd

Xhup i papërshkueshëm nga uji, me shtresë të lartë izoluese, i cili siguron që fëmija të jetë ngrohtë dhe komod në mot më të ftohtë. Mbushja THERMOLITE me fibra të ricikluara, për veti izoluese të larta, jashtë veshur me BIONIC ECO FINISH.

Materialet e lehta natyrale lejojnë ajrimin dhe rregullojnë temperaturën e trupit.

11,000L 16,400L

Prioriteti:

Compare
18,800L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

100% POLYURETHAN/THERMOLITE FILLING

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhup i gjatë – Leather Brown”

There are no reviews yet.