-30%
, , ,

Xhup Juno – Cameo Brown

Konges Slojd

Xhupi Juno termik është i papërshkueshëm nga era dhe ujë, falë veshjes speciale të jashtme Bionioc-finish ECO.

Brenda mbuluar me copë pambuku.

Ideale për mes-sezoneve, gjatë ndërrimit të stinëve.

Zgjidhni ngjyrën e preferuar dhe kombinojeni edhe me çantën e koleksionit të Konges Sløjd, për një outlook në stil !

Funksione Teknike: Kundra ujit falë teknologjisë BIONIC FINISH ECO, kundra erës, veti izoluese

6,860L 9,800L

Prioriteti:

Compare
15,660L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

Nylon, Pellush

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhup Juno – Cameo Brown”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…