Sold out!
, ,

6 Rosakët e ujit

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: +2vjeç

6 rosakë ujë, në ngjyra të ndezura e shumë tërheqës, pluskojnë mbi ujë dhe nuk kthehen mbrapsht. Secili ka nga një numër, për të shpikur rregulla loje peshkimi sipas imagjinatës. Set vjen dhe me 2 shkopinj jo shumë të gjatë për duart e vogla.

3,500L

Sold out!

Compare
Mosha

Marka

Siguria

Plastik jo toksike, pa BPA, pa Phthalate, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “6 Rosakët e ujit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…