, ,

Adult – Set Çarçafësh Etoile

Konges Slojd
Availability:

4 stok


  • ADULT: 140x200cm dhe këllëfi 63 x 60 cm

Gjumë të ëmbël me këtë set çarçafi të mrekullueshëm e romantik me parashutë të vegjël, për krevatin e fëmijëve tuaj! Një ndër design-et më klasik të Konges Sløjd dhe ndër më të bukurit prodhuar nga marka e dashur daneze.

  • Seti përmban zarfin e jorganit & këllëfin e jastëkut.

Seti është i paketuar në një çantë pëlhure me të njejtin design, i cili mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera

  • Prodhuar me 100% pambuk organik
  • Ruan butësinë pas çdo larjeje, cilësi e pambukut organik.

9,800L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Adult – Set Çarçafësh Etoile”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…