,

All you need Bag – Moon Blush

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Dizenjuar për të gjithë prindërit që duan të përdorin çantën e bebut, për qëllime të tjera përveç pelenave, shisheve dhe biberonëve.

Me këtë në mëndje, fokusi ka qenë dizajni, për të siguruar që nuk do të dukej si çdo çantë tjetër e këtij lloji. 

  • Ka 2 xhepa të jashtëm, njëri prej tyre mund të përdoret për letrat e lagura, ku letrat dalin nga vrima e posaçme e xhepit për to, pa i nxjerrë nga çanta.
  • Brenda çantës do të gjeni një shtresë  të lëvizshme për të ndërruar bebin.
  • Ka një xhep të madh me zinxhir, 2 xhepa të rregullt dhe 1 mbajtëse për një shishe termo/ujë/biberon.

15,800L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 39 × 30 × 25 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “All you need Bag – Moon Blush”

There are no reviews yet.