, ,

Çantë Geneva II Navy

Beaba
Availability:

2 stok


Çanta e bebit modulare, me kapacitet të madh, me një stil modern dhe me shumë aksesorë të mirë-menduara përfshirë. 

  • Çantë termike për ushqimin
  • Dyshek ndërrimi, të rehatshëm dhe të gjerë
  • Kuletë të vogël për ruajten e çuços 
  • Rripa për ta varur në karrocë
  • Rrip të gjatë për në shpatull
  • Njësia e kuletës përpara, e shkëputëshme si njësi më vete. 
  • Ndarje të brendshme
  • Sistemi i fiksimit në dorezën e valixhes

12,200L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Geneva II Navy”

There are no reviews yet.