Sold out!
, ,

Air-X Mushama shiu

Anex
Availability:

S’ka stok


E përshtatshme shumë mirë për karrocat Anex Air X, por edhe për karrocat e tjera të ngjashme në madhësi me Air X.

Mushamaja e shiut Air-X mbron në mënyrë të sigurt fëmijën tuaj nga shiu (sigurisht), por edhe nga era dhe dëbora!

Materiali i sigurt për t’u përdorur me fëmijë.

3,500L

Sold out!

Compare

 

Siguria

EN 1888-1:2018 / EN 1888-2:2018

Ngjyra

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Air-X Mushama shiu”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…