, ,

Anex – Baza IsoFix

Be Safe
Availability:

4 stok


  • Përshtatet me carseat Group 0 Anex / 0-13kg.

Baza e Isofixit ju ndihmon për instalimin e menjëhershëm të carseat-it në makinë dhe jep siguri e stabilitet shtesë.

Ju tregon qartë me zhurmë dhe figurë, kur carseat-i është vendosur siç duhet.

28,800L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Anex – Baza IsoFix”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…