-22% Sold out!
,

Easywalker – Harvey 3 Sage, 2in1

Easywalker
Availability:

S’ka stok


Harvey 3 – Rides like a dream! 

3 pikat më e forta të gjeneratës së re të Harvey 3:

  1. Manovrimi dhe drejtimi i karrocës butësisht në çdo terren;
  2. Jetëgjatësia e çdo mekanizmi të saj ndër vite;
  3. Pesha ultra e lehtë.

Rrotat e mëdha dhe amortizimi modern në rrota e bën Harvey 3 një karrocë mike gjatë gjithë viteve të përdorimit, në rrugët e qytetit, ngritje & zbrijte në trotuare, në plazhe me gurë apo në terrene malore.

Mekanizmat e karrocës, si rrotat, sistemi i amortizimit, sistemi i palosjes, shasia apo kapjet e pjesëve të veçanta metalike janë superiore, për të mos ndier asnjë shqetësim gjatë përdorimit nga fëmija i parë, tek i dytë…etj.

Krahasuar me karrocat e tjera me rrota të mëdha, Harvey 3 është veçanërisht e lehtë, vetëm 11 kg dhe palosja është ultra kompakte për në makinë apo në shtëpi (me kosh): 82 x 59 x 40 cm.

Përfshihen:

  • Baza e karrocës Harvey 3
  • Portbebe
  • Koshi i fëmijës 6muaj

Mund të shtohen: Car Seat Be Safe & Aksesorë

99,800L 128,700L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Easywalker – Harvey 3 Sage, 2in1”

There are no reviews yet.