, , ,

Carseat Anex x Avionaut Pixel PRO 2.0 C

Anex
Availability:

4 stok


Provoni rehatinë dhe sigurinë superiore dhe të Anex x Avionaut Pixel PRO, i cili është prodhuar me sistemin inovativ Cloud Care dhe peshon vetëm 2.5kg!

Pixel Pro është zhvilluar vetëm për Anex nga Avionaut!

  • Ultra i lehtë dhe eco-friendly: tekstura moderne e 2023 e materialit modern Expanded Polypropylene (EPP).
  • Carseat më i lehtë në botë: 2.5 kg
  • Jastëku i kokës: sistemi Cloud Care, sfungjer memory i cili mbron trupin e fëmijës dhe jep rehati superiore gjatë udhëtimit
  • Ka pjesë që zgjatet sipas gjatësisë së bebit: 2 nivele
  • Mbrojtje anësore në raste fatkeqe përplasjeje
  • Hijëza: mbrojtje UV
  • 10 vjet garanci me regjistrimin në Avionaut website.

Zhvilluar me fizioterapistë:

  • Pixel PRO: mban pelvisin, torson dhe kokën në vijë të drejtë optimale
  • Pixel PRO: rehati më e lartë frymëmarrje
  • Pixel PRO: minimizon reflukset

Dizajni ergonomik: njohur nga  AGR, shoqata gjermane për shëndetin e shtyllës kurrizore

Certifikimi: i-Size ECE-R129, AGR
Pesha max e fëmijës: up to 13 kg
Gjatësia limit: nga 45 – 86 cm
Pesha e carseat: 2.5 kg
Copa: hiqen & lahen
Vendosja në makinë: me rrip sigurimi ose Avionaut IQ 2.0 C Base

Për karrocat:  Anex m/type PRO, Anex m/type, Anex e/type, Anex l/type, Anex Air-X, Anex Air-Z, Anex Quant dhe Anex IQ

41,800L

4 stok

Loading...
Compare
70,600L for 2 item(s)

 

Siguria

EN 1888-1:2018 / EN 1888-2:2018

Mirmbajtja

E gjithë pëlhura është kundra ujit dhe siguron mbrojtje nga dielli UV 50 Pjesë e lëvizshme prej tekstili hiqen lehtë për t'i larë.

Ngjyra

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Carseat Anex x Avionaut Pixel PRO 2.0 C”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…