-34% Sold out!
, , ,

Anex M/Type – Coral

Anex
Availability:

S’ka stok


Anex M/Type Coral nga koleksioni i ri i ngjyrave Verë/Vjeshtë 2023.

***

Anex M/Type është një karrocë për ata që janë vazhdimisht në lëvizje, në qytet apo në udhëtime me terrene të ndryshme e të papritura.  Ka të gjitha cilësitë e një mjeti të shkëlqyer udhëtimi me fëmijë: kombinon materialet eko-miqësore dhe teknologjitë moderne. Kontroll drejtimi perfekt, mirëmbajtje e lehtë dhe e rehatshme për një fëmijë.

Sistemi i drejtimit Anti-wobble & Direction memory: Parandalon dridhjen dhe anueshmërinë e rrotave, i cili siguron trajektoren e drejtë të lëvizjes dhe udhëtim të qetë.

AKSESORËT:

Vijnë së bashku me karrocën tuaj këta aksesorë: 

 1. Portbebe: me dyshek dhe mbulesë
 2. Veshja e shiut
 3. Rrjeta kundër mushkonjave
 4. Veshja e këmbëve e karrocës
 5. Koshi, i cili mbyllet me zinxhir
 6. Një çantë shpine, për gjërat e bebit dhe tuajat.

Karrocat Anex M/Type mund të shiten vetëm me 2 pjese: karrocë dhe portbebe së bashku. Mund të shtoni edhe Anex Carseat. 

PESHA:

Pesha e karrocës me portbebe: 13.9 kg

Pesha e karrocës: 13.6 kg

Për fëmijë: deri 22kg (4 vjeç)

STANDARDET:

Falë punës së ekipit të Anex, karrocat kanë fituar shumë çmime ndërkombëtare dhe janë në përputhje me standardin e ri Europian të produkteve të sigurisë dhe cilësisë për fëmijë: EN 1888-1:2018 / EN 1888-2:2018

 

Në mënyrë që prindërit të mos shqetësohen dhe fëmijët të jenë komfort, çdo karrocë Anex ka këto veçanti: 
 • Sistem që parandalon dridhjen dhe anueshmërinë e rrotave, i cili siguron trajektoren e drejtë dhe udhëtim të qetë.
 • Rrota të pakonsumueshme dhe elastike, prej poliuretani.
 • Sistem frenimi të karrocës me pedale ekslent edhe në trajektoret më të vështira.
 • Sistem parandalimi i mbylljes aksidentale të karrocës.
 • Lartësia optimale për vendosjen e portbebe-s dhe sediljes së karrocës, për të qenë në pamjen e parë të prindërve.
 • Heqje dhe vendosje e lehtë e bumperit në sediljen e karrocës.
 • Veshja e jashtme nuk lejon depërtimin e ujit në karrocë.
 • Pjesë e lëvizshme prej tekstili hiqen lehtë për t’i larë.
 • Tendat e portbebes dhe sediljes së karrocës sigurojnë mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit UV 50.

71,000L 108,000L

Sold out!

Compare
71,000L for 1 item(s)

 

Siguria

EN 1888-1:2018 / EN 1888-2:2018

Mirmbajtja

E gjithë pëlhura është kundra ujit dhe siguron mbrojtje nga dielli UV 50 Pjesë e lëvizshme prej tekstili hiqen lehtë për t'i larë.

Ngjyra

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Anex M/Type – Coral”

There are no reviews yet.