Ariu Polar

Collecta
Availability:

2 stok


Arinjtë polar kanë gëzof të trashë, të bardhë, si kamuflazh në Arktik. Kanë dhe një shtresë me gëzof të gjatë, por nuk është i bardhë, është transparent.

  • Madhësia Adult: 11cm x 6cm
  • Madhësia Baby: 5.5cm x 3cm
  • Dizenjuar në detaje të imta, që nga forma e deri tek rrudhat dhe struktura kockore, për një eksperiencë të vërtetë takimi
  • Pa BPA, pa phthalates dhe asnjë material të rrezikshëm

****

Collecta është një nga prodhuesit më të mëdhenj në botë të replicave të kafshëve. Replicat janë të cilësisë më të lartë, si në skulpturë ashtu edhe në dizajnin e detajuar. Përdoren për të luajtur, për qëllime edukative, ndërgjegjësimin për speciet në rrezik zhdukje dhe ndërgjegjësimin për mbrojtjen e mjedisit.

 

850L1,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ariu Polar”

There are no reviews yet.