,

Baby Set – 3 Lojrat e mia të para

Djeco
Availability:

1 stok


Mosha: 3muaj

Set me 3 lojra të vogla për bebe, lojrat e para siç janë unaza për dhëmbët, një gjethe me ndarje për ta kapuar në hapësirat e saj dhe një tub me zara të vegjël që bien në formë shiu,

Vijnë në një set e paketim, ideale për dhurata!

3,600L

1 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Dru, Silikon, pa BPA, pa Phthalates, pa toksina

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Baby Set – 3 Lojrat e mia të para”

There are no reviews yet.