Balonë – Red Dots

Djeco
Availability:

4 stok


Përmasa: 120 x 60 cm

Balona në formë aerodinamike ka dy doreza dhe është një lojë fantastike për të komanduar balonën për të bërë akrobaci në ajër.

Fluturojnë shkëlqyeshëm me pak erë dhe janë shumë rezistentë deri në një erë prej 28 km/h. Balona stabilizohet nga dy bishta  2.50 m. Pajisur me dy doreza për drejtim.

  • Duhet montuar
  • + 8 vjeç

2,500L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 120 × 60 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Balonë – Red Dots”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…