,

Bllok i Madh Shënimesh Sakura

Availability:

6 stok


Bllok i madh shënimesh prej 128 faqesh 14.5 x 19 cm, është cool & fun!

Mbani shënime, ngjisni stickers & shënjues, ruani kujtime apo thjesht bëni detyrat! I ndarë në seksione fletësh me vija, kuadrate, të bardha dhe rozë.

1,900L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bllok i Madh Shënimesh Sakura”

There are no reviews yet.