-30%
, , ,

Bluzë Minnie Jolly Red

Konges Slojd

Bluzë e kuqe me thurje dekorative, për t’ju bashkuar familjes gjatë festave në ngjyra festive dhe stil.

  • Ultra e butë, 100% pambuk organik

Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

2,240L 3,200L

Prioriteti:

Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…