-20%
, , ,

Fund Tutu Yvonne – Cherry

Konges Slojd

Fundi tutu me tylin ultra të butë, zbukuruar me qershi me temina.

Pjesa e brendshme në kontakt me lëkurën e gjitha pambuk organik.

 

Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

7,040L 8,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

100% recycled polyester tyli dhe brenda e veshur 100% pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fund Tutu Yvonne – Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…