, ,

Bojra Dhjami & Akuarel me Penel – Smooth Stix

OOLY
Availability:

6 stok


  • Teknika: Bojra Dhjami dhe Akuarel
  • E veçanta: Bojrat e dhjamit mund të hollohen me ujë mbi letër, dhe sillen si akuarel. Mund të ngjyrosni tashmë me penelin e përfshirë.
  • Seti përmban: 6 në ngjyra të ndryshme

1,100L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bojra Dhjami & Akuarel me Penel – Smooth Stix”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…