,

Bojra Dhjami & Akuarel, Rainbow Sparkle

OOLY
Availability:

6 stok


  • Teknika: Bojra pastel dhe akuarel
  • E veçanta: Bojrat pastel kanë një bashkim me bojrat xhel për një efekt më të zbutur. Më pas, njollën e bojës mbi fletë e lagni me furçe me ujë, për të aktivizuar efektin akuarel të xhelit. Përdoren për projekte arti dhe eksperimente me ngjyra.
  • Seti përmban: Set me 12 bojra

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

2,500L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bojra Dhjami & Akuarel, Rainbow Sparkle”

There are no reviews yet.