, , ,

Kutia e madhe e ngjyrave

Djeco

Teknika: Mix

Një kuti e madhe me ngjyra! E gjitha vjen në një valixhe të bukur me një ilustrim shumë të veçantë për të ngjyrosur!

Përmban 18 lapsa, 16 lapustila, 18 bojra dhjami, 14 pastela, 8 bojëra uji, 2 furça, 2 lapsa vizatimi, 1 mprehës lapsi dhe 1 gomë.

Dizajn Benjamin Chaud

***

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

5,300L

Loading...
Compare

kancelari per femije

Përmasa 36 × 4 × 26 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve të BE, EN71 & ASTM.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kutia e madhe e ngjyrave”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…