,

Bonnet Vita Rosa

Konges Slojd

Bonnet me një fjongo të madhe përpara, 95% pambuk organik dhe 5% elastene, për ta vënë më lehtë!

  • Seti përmban 1 copë

 

2,300L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bonnet Vita Rosa”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…