, , ,

Çantë Shkolle Bobbie – Wildlife

Jeune Premier
Availability:

3 stok


 • Për klasat e 4ta e tutje
 • Mosha: +6 vjeç (përshtatet për cikël fillor e të mesëm)
 • Përmasat e çantës: 41 x 30 x 15.5 cm
 • 4 vjet garanci

Organizimi:

 • Me dy ndarje: një të madhe të brendshme dhe një xhep i jashtëm me zinxhir
 • Me xhep të jashtëm për shishen e ujit
 • Mban dosje, fletore, libra e blloqe të mëdha e të vogla, laptop
 • Ndërresa, shishe ujë, snack dhe disa libra e fletore.

 • Forma ergonomike: Sportive, e fortë dhe me plot hapësirë, me zinxhirë të fortë
 • Cilësia: strukturë të brendshme solide, që siguron stabilitet të formës ergonomike edhe kur nuk është e mbushur plot. Qepjet janë përforcuara në vendet më delikate të konsumit, materiali kundër ujit dhe indiferente ndaj konsumit të përditshëm. Një çantë shkolle që duket e re, e freskët, e mrekullueshme ditë pas dite, vit pas viti! 
 • Rripat: është adoptuar forma S e rripave të çantave sportive për hiking, për një rehati maksimale dhe formë anatomike
 • Kurrizi: Pjesa e çantës ku mbështet kurrizi përforcuar me një shtresë të trashë sfungjeri EVA, kundra lagështirës (djersës).
 • Materiali: Niveli më i lartë 900 D polyester me veshje Teflon / material teknik që e bën çantën të duket si e re pas pastrimit
 • E papërshkueshme nga ujë dhe papastërtitë

***

Jeune Premier është një marke krenare Belge. Nga një çantë e vogël shkolle dizenjuar për djalin Ralph në 2012 mbi banakun e kuzhines, sot Jeune Premier ka ndryshuar stilin dhe modën e shkollës, me mbi 150000 çanta të shitura në vit, në të gjithë botën.

Sot Jeune Premier numëron +1000 rishitës në 37 shtete, të apasionuar pas stilit dhe kombinimeve fantastike, si edhe pas materialeve të durueshme e që përshtaten me jetën intensive shkollore. 

17,800L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 41 × 30 × 15.5 cm
Mosha

Marka

Materiali

Jashtë: Niveli më i lartë 900 D polyester me veshje Teflon.
Brenda: Polyester

Mirëmbajtja

Mund të lahet në sipërfaqe, brenda dhe jashtë, me një sfungjer të lagur, pak me sapun. Jo në lavatriçe.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shkolle Bobbie – Wildlife”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…