, ,

Çarçaf dysheku Clear Sky, 90x200cm Adult

Konges Slojd
Availability:

2 stok


  • Përmasa 90x200cm
  • 100% pambuk organik

Çarçafi i dyshekut për dyshek standard single / adult 90x200cm.

I gjithë i prodhuar prej pambukut organik: kjo do të thotë që pambuku i përdorur është rritur me metoda dhe materiale që kanë një ndikim të ulët në mjedis. Shumë alergji mund të shkaktohen nga kimikatet në fijet e pambukut. Cilësia e mrekullueshme vihet re tek butësia e përhershme. Kjo është arsyeja pse ne preferojmë pambukun organik!

  • I rrethuar nga rripi elastik për ta mbajtur të palëvizur mbi dyshek;

6,800L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çarçaf dysheku Clear Sky, 90x200cm Adult”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…