, , , , ,

Për dhëmbët – Luani Mustard

Konges Slojd
Availability:

7 stok


Mosha: 6 muaj

Luani me dy doreza për të luajtur foshnjet e vogla e për të zbuluar e ngacmuar me gojën e vogël, teksa qetësojnë mishrat e dhëmbëve.

Prodhuar nga 100% silikon i pastër.

Të sigurta për të luajtur dhe mbajtur në gojë.

2,000L

7 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Silikon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Për dhëmbët – Luani Mustard”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…